Ogłoszenie

Wyścig o GP Australii ostatecznie przełożony na sobotę, na godzinę 17:00 z powodu problemów z serverem!!!


#1 Sat-09-08 21:08:23

MasterDamon

http://i188.photobucket.com/albums/z115/ksz96/Polska%20Liga%20F1/ranga3.png

1855115
Skąd: Supraśl
Zarejestrowany: Fri-09-08
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Wywiad z Oskarem!

- Witam!
- Siemka!

- Jesteś administratorem naszej ligi. Powiedz, coś o tej lidze i jej powstaniu?
- Tak, jestem Adminem tej ligi lecz ja jej do końca nie zakładałem  Najwięcej tu robi MasterDamon, ja tak bardziej się zajmuje sprawami organizacyjnymi ligi! Lecz liga jest moim zdaniem najlepsza w jakiej grałem ale było by jeszcze lepiej jak by była większa frekwencja na treningach i kwalifikacjach! Ale tak po za tym jest super

- Jak podoba ci się forum i prowadzenie ligi?
- Forum jest ciekawe i przestronne! Łatwe w użyciu i zachęcające, wiadomo kto robił 

- Powiedz coś o atmosferze w twoim zespole.
- Jest po prostu super! Ja z Damianem się bardzo szybko w wielu kwestiach  ligi i nie tylko dogadujemy
Natomiast moim zdaniem w teamie jest jeszcze lepsza atmosfera. Chociaż się ścigamy to i tak staramy się być "obok siebie" w wyścigu i razem zdobywać punkty dla teamu   


-Za nami pierwsze treningi przed GP Australii, jak oceniasz możliwości swoje i swojego teamu na tym torze ?
- Hmm ..... nooo są myślę dosyć duże! Treningi pokazały że ferrari jest bardzo mocnym zespołem i może być najlepszy w stawce, ale wszystko się okaże jutro

- Czego spodziewasz się po GP? Ile twoim zdaniem możesz zdobyć punktów i ile punktów może zdobyć Ferrari ?
- Po GP spodziewam się mega emocji i dużego stresu i dobrego miejsca na mecie Co do punktów to jak najwiecej i ile się da zebrać! Ale myślę że będziemy w pierwszej trójce!

- Czy masz jakieś konkretne cele na cały sezon, czyli np. mistrzostwo kierowców lub konstruktorów, czy raczej przystępujesz do sezonu bez żadnych konkretnych celów?
- Yyyy .... Interesuje mnie to i to, czyli oba mistrzostwa! Ale zobaczymy co będzie na koniec sezonu
lecz będę się starać ze wszystkich sił!


- Na koniec ostatnie pytanie: co sądzisz o przeciwnikach w lidze i kogo uważasz za kandydata do tytułu mistrza świata w klasyfikacji indywidualnej oraz który team, twoim zdaniem, może zdobyć misrzostwo świata konstruktorów ?
- No ogólnie kierowcy ligi widzę że są zaskakujący! Sądzę że wszyscy na początku mają szanse na mistrzostwo ale myślę że ma szanse MasterDamon na wygraną. Natomiast co do teamów to albo BMW albo Ferrari! Zobaczymy na koniec sezonu!

- Czego mam ci życzyć w kolejnych wyścigach ?
- Dużo szczęścia i samych wygranych

- Tak więc życzę Ci szczęścia, wygranych i dziękuję za wywiad!
- Dzięki

Legenda:
Czerwony - redaktor
żółty - Oskar


Team: Ferrari
Kierowca: Kimi Raikkonen
Najlepsze miejsce w GP: 0
Najlepszy wyścig moim zdaniem to: 0
Zwycięstw w Wyścigach: 0
Drugich miejsc w wyścigach: 0
Trzecich miejsc w wyścigach: 0
Zwycięstw w Kwalifikacjach: 0
Zwycięstw w Treningach: 1
Zwycięstw w testach: 1
Ilość Wyścigów: 0
Ilość Treningów: 3
Ilość Testów: 3
Ilość Miejsc na podium: 0
W Klasyfikacji Kierowców: 1
W Klasyfikacji Konstruktorów: 1


Jeśli pomogłem to daj punkta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl